Jste zde

Aktivity pro občany

Nabízíme pomoc při hledání zaměstnání a pro účely kontaktování zaměstnavatelů či vyhledávání pracovních nabídek také bezplatný přístup k internetu v našem Internetovém kabinetu, který je otevřen od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 14:30 hod. Občanům dále nabízíme řadu poradenských služeb  a vzdělávacích aktivit (rekvalifikační kurzy a neakreditované kurzy či tematicky zaměřené semináře). Těm, kdo se dostanou do finanční tísně, čelí exekucím anebo zvažují vyhlášení osobního bankrot, nabízíme služby dluhového poradenství. 

Zdravotník zotavovacích akcí - Třinec

Termín: 
1. 3. 2018
Místo: 
KaPA, o. p. s., Závodní 815, Třinec

Jedná se o 40 hodinový akreditovaný vzdělávací program určený těm, kteří vykonávají anebo se chtějí stát zdravotníky na táborech, školách v přírodě a dalších akcích pro děti a mládež. Obsahem kurzu je výuka první pomoci (nejen zvládnutí běžných úrazů a onemocnění, ale také život ohrožujících stavů), informace z oblasti hygieny a epidemiologie apod. Budoucí zdravotníci se také dozví o svých právech a povinnostech dle zákonných norem. Nedílnou součástí výuky je rovněž praktický trénink vodní záchrany realizovaný v bazénu.

Brigáda pro studenty - asistent výuky seniorů na počítači

Termín: 
13. 2. 2018
Místo: 
KaPA, o. p. s., Závodní 815, Třinec

Studentům SOU, SŠ a gymnázií nabízíme příležitost zúčastnit se projektu sponzorovaného Nadací GLOBUSStudentům SOU, SŠ a gymnázií nabízíme příležitost zúčastnit se projektu sponzorovaného Nadací GLOBUS

Přihlásit se k odběru RSS - Aktivity pro občany