Jste zde

Aktivity pro školy

Nabízíme čtyři typy školení s realizací přímo na Vaší škole. Výuku v těchto kurzech zajišťují zkušení lektoři z praxe (zejména záchranáři Zdravotnické záchranné služby MSK) s garancí Mgr. Libuše Koppové

4-hodinová výuka kurzu „První pomoc pro žáky základních a středních škol“

Školení bude probíhat v jednodenním 4-hodinovém bloku. Žáci získají jak teoretické, tak praktické znalosti z oblasti poskytování první pomoci včetně praktických ukázek. Kurz je zaměřen na prožitek a možnost vyzkoušení reálných situací.

Cena školení pro jednu třídu je 2 000,- Kč plus DPH.

5-hodinová výuka kurzu „První pomoc pro učitele a provozní zaměstnance škol“

Školení první pomoci proběhne v prostorách školy. Součástí školení budou obecné zásady a základy poskytování první pomoci, resuscitace (praktické procvičení), zotavovací poloha (praktické procvičení), seznámení s nejčastějšími příčinami úrazů a prevencí úrazů u dětí, atd. Školení zaměřené na praktické ukázky bude zakončeno vydáním potvrzení o proškolení zaměstnanců školy.

Cena školení pro jednu skupinu (max. 20 osob) je 2 600,- Kč plus DPH.

Nejčastější úrazy dětského věku, jejich prevence a první pomoc

Jedná se o akreditovaný kurz, č. akreditace: MSMT-37749/2014-1-962

Zdravotník zotavovacích akcí - Třinec

Termín: 
1. 3. 2018
Místo: 
KaPA, o. p. s., Závodní 815, Třinec

Jedná se o 40 hodinový akreditovaný vzdělávací program určený těm, kteří vykonávají anebo se chtějí stát zdravotníky na táborech, školách v přírodě a dalších akcích pro děti a mládež. Obsahem kurzu je výuka první pomoci (nejen zvládnutí běžných úrazů a onemocnění, ale také život ohrožujících stavů), informace z oblasti hygieny a epidemiologie apod. Budoucí zdravotníci se také dozví o svých právech a povinnostech dle zákonných norem. Nedílnou součástí výuky je rovněž praktický trénink vodní záchrany realizovaný v bazénu.

Brigáda pro studenty - asistent výuky seniorů na počítači

Termín: 
13. 2. 2018
Místo: 
KaPA, o. p. s., Závodní 815, Třinec

Studentům SOU, SŠ a gymnázií nabízíme příležitost zúčastnit se projektu sponzorovaného Nadací GLOBUSStudentům SOU, SŠ a gymnázií nabízíme příležitost zúčastnit se projektu sponzorovaného Nadací GLOBUS

Přihlásit se k odběru RSS - Aktivity pro školy