Jste zde

GIVT

Fandíte nám?

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!

Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

Naleznete zde e-shopy různých kategorií:
elektro, cestování, finance, móda, hobby, pro zvířata, dům a zahrada, krása a zdraví, knihy, pro děti, jídlo, sport, vzdělání, slevové portály…

Například:
Baťa, Tescoma, Tchibo, Dáme Jídlo, AliExpress, Sony, Bonami, Booking.com, Šperky.cz, Dobrá miska, Levné učebnice, Ostrov hraček, Zdraví a fitness, Zbožomat.cz, a mnoho dalších.

Už nikdy nezapomenete nakoupit přes GIVT Jednoduché rozšíření vašeho prohlížeče, díky kterému už nikdy při nakupování nezapomenete na GIVT. Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace vás na tuto možnost upozorní.